Výhody registrace:

Sleva 5% na první objednávku

Zajímavé slevy na vybrané produkty

Pravidelné akce pro registrované zákazníky - aktuálně nabízíme:

Upínací pás 10m s krátkou ráčnou

za cenu 169,- Kč/ks bez DPH s dopravou ZDARMA (při objednání min.20 ks)

TOMAKO logo
Košík: 0,00 Kč
TOMAKO logo

O nás

TOMAKO CZ s.r.o. je česká obchodní společnost zaměřená na prodej autodoplňků, náhradních dílů a pneumatik převážně pro nákladní a dodávková vozidla.

Sídlo společnosti je v Českých Budějovicích, kde se také nachází centrální sklad s možností osobního odběru objednaného zboží. Distribuci k zákazníkům zajišťujeme ve spolupráci s Českou poštou do 1-2 pracovních dnů od data objednání. Našimi zákazníky jsou dopravní firmy, prodejci autodoplňků a ND z celé ČR.

Jsme oficiální distributor nákladních a dodávkových pneumatik zn. WESTLAKE pro český trh. Našemu dodavateli, společnosti ZC Rubber, patřilo v roce 2017 10. místo v žebříčku celosvětových výrobců pneumatik dle dosaženého obratu.

Veškerý nabízený sortiment nakupujeme přímo od výrobců, takže můžeme nabídnout našim zákazníkům zajímavé ceny.  Pro registrované partnery připravujeme pravidelné promoční akce, ve kterých mají možnost zakoupit vybrané produkty za nejvýhodnější ceny, případně získat k objednanému zboží praktický dárek.

Pracovníci obchodního oddělení jsou vždy připraveni zodpovědět Vaše dotazy či připomínky, případně poradit s výběrem vhodného produktu s jediným cílem – Vaše maximální spokojenost s nákupem a ochota se k nám pravidelně vracet.

 

Vaše TOMAKO CZ

 

 

 

                                                                                                                                                                           

Westlake

   Jsme oficiální distributor pneumatik WESTLAKE pro nákladní a dodávková vozidla v rámci ČR